radatrans

radatrans

Firma w okresie trwania ferii zimowych jest nieczynna.

Od 28.01 do 10.02.2019 r., nie pracujemy.

Aktualności

Oferta pracy

Firma Radatrans poszukuje osoby na stanowisko spedytora.

Spedytor krajowy - międzynarodowy

Miejsce pracy: Siedlce

Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

OBOWIĄZKI:

organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych,

pozyskiwanie klientów,

tworzenie ofert handlowych i wycen dla klientów ,

poszukiwanie nowych przewoźników,

budowanie trwałych relacji z klientami i przewoźnikami,

kompleksowa obsługa klienta krajowego i zagranicznego,

negocjowanie warunków współpracy, tworzenie wycen, sporządzanie dokumentacji, raportowanie,

realizacja transportów w relacjach krajowych oraz międzynarodowych,

dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług.

WYMAGANIA:

wykształcenie minimum średnie,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok,

znajomość rynku i branży TSL,

umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,

umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z klientami i przewoźnikami.

OFERUJEMY:

zatrudnienie bezpośrednie  na umowę o pracę,

wysoka zapłata podstawowa + prowizje,

możliwość rozwoju i kariery zawodowej,

rozwój oraz samodzielne prowadzenie działalności spedycyjnej.

Oferta jest dostępna również dla obcokrajowców.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Znalezione obrazy dla zapytania transport